Realizacje Prodoor

Polregio Centrum Utrzymania Taboru w Skarżysku-Kamiennej

Dostawa i montaż bram segmentowych ISO40 oraz bram harmonijkowych dla nowoczesnego Centrum Utrzymania Taboru Polregio w Skarżysku-Kamiennej.

Opis realizacji

Jedną z naszych bardziej skomplikowanych i wymagających realizacji w ostatnim czasie było dostarczenie i zamontowanie bram segmentowych ISO40 oraz specjalistycznych bram harmonijkowych z napędami elektryczno-pneumatycznymi dla Centrum Utrzymania Taboru Polregio. Bramy harmonijkowe zostały wykonane z wycięciem na trakcję, co podkreśla ich unikalność i funkcjonalność. Centrum Utrzymania Taboru stanowi kluczowy element w strategii rozwoju Polregio, mając na celu zwiększenie efektywności kosztowej w zakresie utrzymania i napraw nowoczesnych pojazdów kolejowych.

Dzięki nowej hali, Polregio zyskuje potencjał do dalszego rozwoju zarówno w realizacji umów z województwami w południowo-wschodniej Polsce, jak i w działalności komercyjnej.

Informacje o realizacji

Zakres: Bramy segmentowe ISO40 oraz bramy harmonijkowe HR1
Klient: Polregio
Rok: 2022/2023
Lokalizacja: Skarżysko Kamienna

Uzyskaj bezpłatną wycenę dla swojego projektu

Zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniej bramy dla Twojego przedsiębiorstwa? Skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści przygotują dla Ciebie bezpłatną wycenę dostosowaną do Twoich potrzeb.