O firmie Prodoor

Prodoor to firma specjalizująca się w dostawie, montażu oraz serwisie bram przemysłowych, przeciwpożarowych i doków przeładunkowych. 

lat doświadczenia

klientów

realizacji

Dlaczego Prodoor?

Profesjonalizm

Naszym priorytetem jest oferowanie produktów i usług, które spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Zatrudniamy wykwalifikowany zespół specjalistów gotowych do realizacji nawet najbardziej wymagających projektów co potwierdzają nasze referencje.

Elastyczność oferty

Dzięki niezależności od jednego dostawcy oraz specjalizacji w produktach niszowych, jesteśmy w stanie zaproponować bardzo szeroką gamę produktów. Dobieramy najodpowiedniejsze rozwiązania, które spełniają wymagania techniczne i finansowe naszych klientów.

Skala działania

Realizujemy zlecenia na terenie całej Polski, zachowując jednocześnie wysoki standard obsługi i efektywności. Nie ograniczamy się geograficznie i jesteśmy otwarci na współpracę z partnerami z różnych regionów także z poza Polski.

Doświadcznie

PRODOOR, z ponad 20-letnim doświadczeniem, skutecznie rozumie i adresuje potrzeby klientów, oferując specjalistyczne usługi w obszarze bram i doków. Nasze zaangażowanie w dostosowywanie rozwiązań gwarantuje solidność i budowanie trwałego zaufania.

Doradztwo techniczne

Oferujemy wsparcie na każdym etapie projektu, od fazy planowania po serwis posprzedażowy. Potrafimy pomóc w doborze odpowiednich urządzeń lub nawet w przeprojektowaniu wcześniej ustalonej koncepcji. Dostarczone przez nas urządzenia są w pełni dostosowane i optymalizowane pod kątem potrzeb klienta.

Serwis i wsparcie

Nasze zobowiązanie wobec klienta nie kończy się w momencie zakończenia instalacji. Oferujemy kompleksowy pakiet serwisowy, który zapewnia, że wszystkie urządzenia funkcjonują bezawaryjnie i efektywnie.

Nasza oferta

Nasza oferta jest wynikiem długotrwałej współpracy z różnymi producentami, co pozwala nam na elastyczność i dostosowanie rozwiązań do indywidualnych potrzeb klienta.

Należymy do bardzo wąskiego grona dostawców bram specjalistycznych, takich jak bramy do stref zagrożenia wybuchem, bram do środowisk o wysokiej korozyjności, bram dźwiękoszczelnych, czy systemów blokad kół samochodów.

Jak działamy

Elastyczność w podejściu

Pomagamy w doborze odpowiednich urządzeń, a jeśli to konieczne, doradzamy w kwestii przeprojektowania wcześniej ustalonej koncepcji, zawsze z korzyścią dla klienta.

Szybkość działania

Nasz zespół jest zawsze gotowy, aby odpowiedzieć na Twoje pytania. Możemy przygotować ofertę w krótkim czasie, a w wielu przypadkach podać cenę od ręki przez telefon.

Prosty proces decyzyjny

U nas nie ma skomplikowanych procedur. Decyzje są podejmowane szybko, co przyspiesza cały proces współpracy.

Nie jesteśmy ograniczeni jednym producentem

Jako niezależna firma handlowa, możemy skomponować dla Ciebie ofertę z urządzeń różnych producentów. Dzięki temu dostarczamy kompleksowe rozwiązania, które spełniają wszystkie Twoje potrzeby.

Wszechstronna wiedza naszego zespołu

Nasi handlowcy są przeszkoleni z zakresu wszystkich urządzeń dostępnych w naszej ofercie. Współpracując z nami, masz pewność, że kontaktujesz się z ekspertem w danej dziedzinie.

Kredyty kupieckie

Po spełnieniu określonych kryteriów jesteśmy w stanie zaoferować kredyt kupiecki, co znacząco poprawia Twoją płynność finansową.

Nasi klienci

Referencje

Leroy Merlin – Gliwice

Niniejszym potwierdzamy, że firma PRODOOR z siedzibą w Katowicach, przy ul. Kolejowej 57, proponując najbardziej ...

Mostostal – Elektrownia Opole

Mostostal - Elektrownia Opole - list referencyjny

Salon Ferrari Maserati

BUDINŻ PB SP. Z O.O. S.K. jako Generalny Wykonawca nowobudowanych salonów samochodowych:FERRARI – Katowice, ...

Agata Meble – Opole

Firma PRODOOR Specjalistyczne Bramy Przemysłowe z siedzibą w Katowicach, nasz długoterminowy partner w ...

Arco System – Synthos

Niniejszym potwierdzamy, że w ramach zadania o nazwie: „Demonstracja technologii wytwarzania innowacyjnych ...

Annabud – Hilton Foods

Dotyczy: Budowa Zakładów Mięsnych HILTON FOODS POLAND w Tychach. Generalny Wykonawca ANNA-BUD Sp. z o.o., 26-026 ...

Skontaktuj się z nami

Jeżeli interesuje Cię profesjonalne podejście i wszechstronna oferta w dziedzinie bram przemysłowych, przeciwpożarowych i doków przeładunkowych, zapraszamy do kontaktu. Dowiedz się, jak możemy wspomóc rozwój Twojego przedsiębiorstwa.